Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 steaks të mëdha
- Lëng prej 3 limes
- Për Marinadën:
- 1/3 filxhan / 80 ml vaj perimesh
- 1/4 filxhan / 60 ml ujë
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle / 15 ml qimnon (përdorin më pak nëse kaq të prirur)
- 1 lugë gjelle / 15 ml pluhur djegës
- 2 lugë çaji / 10 ml qepë pluhur
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 2 lugë çaji / 10 ml chipotle pluhur djegës
- 2 teaspoons / 10 ml origjinale
- 2 lugë çaji2 / 10 ml salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
- Për garniturën:
- 10 domate qershi (e përgjysmuar)
- 1/4 filxhan / 60 ml cilantro të freskët (copëtuar)
- 1-2 qepë të gjelbra (copëtuar)
- 1 chili (copëtuar imët)
Si ta Bëni
Trim skaj steaks e yndyrë të tepërt. Vendoseni në qese plastike të mbyllur. Kombino përbërësit e marinadës dhe derdh mbi steaks. Puna e marinadës rreth, duke u kujdesur që të mbuloni çdo grimë mishi, me kujdes lironi ajrin e tepërt nga qese, vulosni dhe vendosni në frigorifer. Lejo të marinoj për 2-4 orë.Ngrohni skarë për ngrohje të mesme. Hiqeni steakët nga qesja dhe vendosni në grila të skarës. Gatuani për 3-5 minuta në krah varësisht nga trashësia dhe dhuratia e dëshiruar.
Pasi steaks janë gatuar, hiqni nga të nxehtit dhe vendin në bord prerjes dhe mbuluar lehtë me fletë metalike prej alumini. Ndërsa steaks janë pushimi, përgatitni garniturë. Slice steaks, garniturë dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 490 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 44 mg |
| sodium | 1.415 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 23 g |