Ky recetë është gjithmonë një hit mes fëmijëve dhe të rriturve; është shumë më e ulët në yndyrë dhe kolesterol sesa varietetet tradicionale të ngarkuara me gjalpë (dhe madje edhe margarinë), por e bën atë lloj cookie që dëshironi me një filxhan kakao ose çaji pa qumësht .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota tërshërë tërshërë
- 1 filxhan miell (të gjitha me qëllim)
- 1 filxhan sheqer ngjyrë kafe (e mbushur)
- 1 filxhan
- sheqer pluhur
- 1 tsp. sode buke
- 1/4 tsp. kripë
- 3 Tbsp. vaj vaji
- 2 vezë të mëdha (rrahur lehtë)
- 2 Tbsp. lëng limoni
- 1 tsp. ekstrakt vanilje
- 1 1/2 gota
- patate të skuqura çokollatë të errët pa qumësht
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375 F. Bëni një fletë të madhe të pjekjes me letër pergameni dhe vendosni mënjanë.
- Në një tas të madh përzierës, kombinoni tërshëra, miell, sheqer kafe , sheqer pluhur, sode buke dhe kripë.
- Në një tas të tjetër përzierës, shpohet së bashku vajin e pulave, vezët, lëngun e limonit dhe ekstraktin e vaniljes derisa të kombinohen.
- Shto përbërësit e lagësht në të thatë, përzierjen derisa të kombinohen vetëm.
- Dele në patate të skuqura të çokollatës pa qumësht.
- Derdhni përzierjen në fletën e përgatitur me një lugë, duke ndarë biskota rreth 2 inç nga njëra tjetra.
- Piqni për 8-12 minuta, ose derisa kafe të artë të lehtë rreth skajeve.
- Le të ftohet në një raft ftohës teli dhe të shërbejë ngrohtë ose në temperaturë dhome.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 123 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 38 mg |
| sodium | 154 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |