Ju mund ta keni këtë supë të shijshme të zezë të zi gati në 25 minuta. Shërbeu me një sallatë dhe bukë për një darkë të lehtë dhe të shpejtë. Lëngu i gëlqeres dhe qumështi me të vërtetë nxisin aromën.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë të madhe (copëtuar përafërsisht)
- 1 karafil
- hudhër (i grirë)
- 2 lugë çaji qimnon
- Opsionale: 1 pako Goya erëza (Sazón Goya me koriandër dhe annatto)
- 3 lugë filxhan vaj ulliri
- 2 kanaçe fasule të zeza (14.5 ounces secila, të padenuar)
- 1 1/2 gota supë viçi (ose supë pule)
- 2 lugë lëng limoni (nga 1 gëlqere)
- kripë për shije
- piper i zi për shije
- Garniturë: krem kosi
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, hudhni qepët dhe hudhrat me qimnon (dhe sazon Goya, nëse përdorni) në vaj ulliri derisa ari, aromatik dhe i butë, rreth 10 minuta.
- Ndërsa qepët po gatuajnë, fasulet e fasulit në një blender me supë pule deri në konsistencën e dëshiruar.
- Kur qepët janë të gatshëm, shtoni ato në përzierjen e fasuleve dhe supë pule dhe pure për një kohë të shkurtër.
- Llokoçis në lëng limoni. Shijoni për erëza, dhe të shtoni me kripë dhe piper.
- Kthejeni përzierjen e fasule në tigan dhe të sjellë në një zierje të ulët. Ziej për 5-15 minuta, ose derisa të nxehet përmes. Ziej pak më shumë nëse preferon një supë më të trashë.
- Kontrolloni erëza, zbukurojeni me salcë kosi dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 873 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 380 mg |
| karbohidratet | 145 g |
| Fibër diete | 41 g |
| proteinë | 49 g |