Në greqisht: παλαμίδα στο φούρνο, shqiptuar pah-lah-MEE-thah stoh FOOR-jo
Bonito, një anëtar i familjes së skumbrave , është një i preferuar në shtëpinë time. Djali im është alergjik ndaj peshkut me peshore, dhe bonito nuk ka peshore - e madhe për alergji dhe shumë më e lehtë për t'u pastruar! Kjo recetë e peshkut është për bonito të pjekur të kalitur me hudhër dhe oregano është gatuar me patate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 bonito (rreth 3 paund)
- 1/2 filxhan vaj ulliri
- 5-6 karafil me hudher (feta)
- Për Shijoni: kripë deti
- Për të shijuar: piper (i freskët tokë e zezë)
- Për shije: oregano greke (rigani)
- 1 limon (lëng prej 2)
- 2 1/2 paund patate
- 1 1/3 gota uji
Si ta Bëni
Ngrohni furrën në 355 ° F (180 ° C).
Hiq dhe hidhni kokën dhe zorrët nga peshqit. Pritini me kujdes peshqit përgjatë gjysmës, duke prerë përgjatë shpinës. Sasi e vogël e peshkut me kripë, piper dhe rigon. Futni feta hudhre në pjesët më të mishit të peshkut.
Patate të pastra dhe të prera në pjesë të barabarta në formë pykë. Sasi e vogël me kripë, piper dhe rigon.
Vendi peshkut në një tigan të madh pjekje, dhe rrethojnë me patate.
Shto feta të mbetura të hudhërës mbi patate. Hidhini së bashku vajin dhe lëngun e limonit dhe derdhni mbi peshqit dhe patatet, dhe shtoni ujë.
Piqeni në 355 ° F (180 ° C) për 1 orë e gjysmë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 887 |
| Fat i shëndoshë | 52 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 215 mg |
| sodium | 296 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 64 g |