Ky rosto në vazo është gatuar në përsosmëri në tenxhere të ngadaltë. Viçi dhe perimet që shoqërojnë dalin tepër të butë dhe lëng. Shërbejeni me patate të skuqura dhe lëng mishi (recetë me lëng mishi është përfshirë gjithashtu më poshtë) për një vakt të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- pjekur në enë me viç, rreth 3 deri 4 £
- 2 lugë vaj vegjetal
- kripë dhe piper
- 3 karota të mesme, feta
- 2 qepë të mesme, të prera në lagje
- 4 gjethe selino, të prera në copa prej 1 inç
- 1/4 filxhan uji
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 3 lugë miell të thjeshtë
- 1/3 filxhan verë të bardhë
Si ta Bëni
- Bravo viçin në të gjitha anët e vajit në një tigan të madh. Sezoni për shije me kripë dhe piper.
- Vendosni perimet në lundërkufe; vendin e pjekur viçi në krye.
- Hidhni ujin në tigan dhe kapni pjesën e poshtme. Cook mbi një ngrohje të ulët për një minutë, pastaj derdh mbi rosto viçi.
- Mbulo dhe kuzhinier në vendosjen LOW për 8 deri në 10 orë.
- Hiqeni mishin dhe perimet nga pusi dhe mbani ngrohtë.
Për Gravy
- Shkrihet gjalpi në një tigan dhe nxis miellin. Cook mbi një ngrohje të ulët deri sa të qetë dhe me flluska. Shtoni lëngun nga pusi; nxitje vazhdimisht, kuzhinier deri sa të trasha dhe të qetë.
- Shtoni verën dhe gatuajini për 2 minuta më gjatë. Sezoni për shije me kripë dhe piper pastaj derdh mbi rosto viçi.
Shërben 8 deri në 10.
20 Paketat e ngadaltë të pjekjes së pjekjes
Indeksi kryesor i recetës
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 413 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 183 mg |
| sodium | 1.025 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 55 g |