Provoni këtë recetë të pasur chocolat chaud, të njohur edhe si çokollatë e nxehtë franceze, për një trajtim mbi-lartë. Për shekuj me radhë, çokollata është menduar të ketë përfitime të mëdha shëndetësore - rrit qarkullimin, përmirëson epshin, jep energji dhe është përdorur si tonik për sëmundje infektive dhe çrregullime të tretjes.
Në 1643, Princesha Maria Tereza e Spanjës solli një dhuratë çokollate në Francë, një punonjës i çokollatës mbretërore ishte i punësuar, dhe çokollata ka qenë një zemërim që nga ajo kohë.
Shënim i Cook: Për një aromë të ndryshme, përdorni çamçakëz të copëtuar me bitum ose çokollatë të bardhë . Mos harroni të zgjidhni një çokollatë premium për chaud më të mirë chocolat.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 ounces çokollatë (gjysmë-lëng, copëtuar)
- 1/4 filxhan uji (nxehtë)
- 3 lugë ujë (nxehtë)
- 3 gota qumësht (nxehtë)
- Sheqeri për shije
- Dekoroj: krem whipped, curls çokollatë
Si ta Bëni
- Duke përdorur një kazan të dyfishtë ose një tas xhami të ngrohtë të sigurtë mbi ujë të ziershëm, shkrijeni çokollatën e copëtuar në ¼ filxhan të ujit.
- Llokoçis në 3 lugë ujë të ngrohtë dhe qumësht derisa përzierja me çokollatë të jetë e qetë.
- Hidh çokollatën e nxehtë në gota dhe shtoni sheqer sipas dëshirës.
- Garnizoni çdo filxhan me një lugë krem për pjekje dhe disa çarçafë çokollatë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 488 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 18 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 27 mg |
| sodium | 117 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 12 g |