Ky recetë familjare për kokë suede përmban mish derri, vezët e trembem dhe perimet me salcë soje, salcë gocë deti, dhe seasonings.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 deri 3 lugë vaj gatim (sipas nevojës)
- 1 qepë të mesme (të qëruara dhe të prera hollë)
- 1 lugë gjelle hudhër (grirë)
- 1/2 pound / 1/4 kilogram. mish derri (kub)
- Kripë dhe piper (sipas nevojës)
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/4 kilogram. karkaleca (8-10 karkaleca mesatare, e zier dhe e mbuluar)
- 1 duzinë vezë të trembem (të ziera dhe të buta)
- 1 karotë mesatare (me feta thinly)
- 12 copa misri i foshnjave (me feta diagonalisht ne gjysme)
- 100 gram pishe bore
- 1 lugë çaji salcë soje
- 1 lugë gjelle salcë gocë deti
- 1 lugë çaji vaj susam
- 1 lugë çaji miell misri
- 1 lugë çaji sheqer
Si ta Bëni
1. Në një tigan, derdh vajin e gatimit, dhe kthejeni nxehtësinë në nxehtësi të mesme.
2. Saute hudher dhe qepë.
3. Shto mish derri. Sasi e vogël me kripë dhe piper. Pan-skuq derri derisa ajo është pak ngjyrë kafe.
4. Shtoni 1/2 filxhan ujë, mbuloni dhe nxirrni.
5. Ndërsa pret që uji të valojë, përgatiteni salcin: në një tas të vogël, kombinoni salcën e sojeve , salcën e gocave, vajin e susamit, miellin e misrit dhe sheqerin.
6.
Kur derri është i butë, shtoni karkalecat, pastaj vezët e trembem.
7. Shto karrota dhe misri foshnje.
8. Shtojini bizelet e dëborës.
9. Shto salcë, nxitje derisa ajo thickens.
10. Shtoni kripë dhe piper në shije.
Shërbyer nxehtë me oriz steamed. Kënaquni!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 639 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 804 mg |
| sodium | 836 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 56 g |