Nëse pyesni veten se çfarë të bëni me copëzat e hudhrave që keni marrë në tregun e fermerit tuaj lokal, këtu është një recetë për ju. Hije e hudhërve i japin këtij salcë të shijshme një shije hudhër të lehta dhe ngjyrë të bukur të gjelbër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 scapes hudhër (copëtuar ashpër)
- 2 qepë të gjelbra (copëtuar rëndë)
- 1 lugë çaji mjaltë
- 2 lugë mustarde Dijon (ose mustardë të ngjashme ngjyrë kafe)
- 4 lugë uthull të kuq verë
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- kripë dash
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- 1/2 filxhan
- vaj ulliri ekstra i virgjer
Si ta Bëni
- Në një blender kombinoni hudhër, qepë, mjaltë, mustardë, uthull të kuq, lëng limoni, kripë dhe piper. Përzier deri sa të qetë.
- Me blender në të ulët, ngadalë shtoni vajin e ullirit derisa të përzier mirë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Miso veshur me lëng portokalli dhe Cilantro
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 127 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 34 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |