Kjo recetë e troftës bën thirrje për një salcë të shijshme gjalpë-barishte që do të ketë mysafirët tuaj të darkës duke kërkuar për sekonda.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 troftë ylber, rreth 12-14 ounce / 340-400 g
- 1/2 filxhan / 120 ml gjalpë të pakripur
- 2 limona, të prera hollë
- 2 lugë / 30 ml lëng limoni
- 4 sprigs cilantro
- 1 lugë gjelle / 15 ml cilantro të freskët, copëtuar
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë deti
- Opsionale: piper i zi për shije
Si ta Bëni
Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Shkrihet gjalpi në një tigan. Shto lëng limoni dhe cilantro. Le menjane.
Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Sezoni brenda peshkut me kripë dhe piper i zi. Shto 2-3 feta limoni, një kërcell karamele, dhe 2 teaspoons përzierje barishte në çdo peshk. Vendi troftën në skarë dhe gatuaj për 10-12 minuta, duke u kthyer një herë. Bie me salcë gjalpë të mbetur gjatë gjithë procesit të gatimit.
Hiqni dhe shërbejeni me domate të copëtuara në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 284 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 589 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |