Me popullaritetin e kuzhinës meksikane në rritje, duke pasur një përzierje të gatshme meksikane me aromë në dorë mund të ju kursejnë kohë në kuzhinë. Bërja e përzierjes tënde të meksikanës në shtëpi me këtë përzierje të bimëve dhe erëzave është e thjeshtë.
Shijet më të përdorura në gatim meksikan janë hudhra, qepë dhe pluhur chipotle (jalapeños i pjekur që janë tharë dhe tokë). Herbs dhe erëza më të përdorura në gatim meksikan përfshijnë cilantro , chili powde r, oregano meksikan, qimnon , kanellë, karafil, anise, pluhur kakao dhe epazote .
Kjo përzierje meksikane është e madhe në djegës dhe spërkatohet në mish, mish derri apo pulë para pirjes së pjekjes ose pjekjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan pluhur djegës
- 1/4 filxhan
- Paprika e ëmbël hungareze
- 1 lugë gjelle qimeri terren
- 1 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 1 lugë çaji qepë pluhur
- 1 lugë çaji tokë të thata chipotle piper chile
- 2 teaspoons gjethe gjethe të thata
- 1 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Shake së bashku pluhur djegës , paprike hungareze papërpunuara, qimnon, pluhur hudhër , pluhur qepë, pluhur chipotle piper, gjethe gjeth të thata, dhe kripë deri kombinuar në mënyrë të barabartë.
- Vendi përzierje meksikane në një kavanoz qelqi hermetik dhe dyqan në një vend të freskët, të errët. Përdoreni brenda 3 muajve. Shkundni para çdo përdorimi për të ri-kombinuar.
Kjo perzierje e perzierjes meksikane eshte e madhe me djegur. Sasi atë në viçi, mish derri, ose pulë para se të pjek, pjekje, ose broiling për një shije në jug të kufirit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 6 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 89 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |