Kjo është një tortë e madhe për të bërë për një rast të veçantë ose për të kaluar një darkë familjare ose vakt pushimi. Shërbyer atë të ngrohtë me një lugë akullore ose krem për pjekje dhe sigurisht që do të jetë një hit në çdo mbledhje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 mollë të mëdha (Golden Delicious)
- 2/3 filxhan sheqer ngjyrë kafe (e mbushur)
- 1 lugë çaji të pakët kanellë
- 4 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- Për Cake
- 1 3/4 filxhan miell gjithë-qëllim (
- 8 ounces )
- 1/4 lugë çaji kripë
- 2 teaspoons pjekje pluhur
- 1 lugë çaji kanellë
- 1/2 filxhan gjalpë (temperatura dhomë)
- 3/4 filxhan sheqer
- 2 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2/3 filxhan qumësht
Si ta Bëni
1. Ftohni furrën në 325F. Gjalpë një pan katror 9-inch ose llak me llak pjekje.
2. Bërthamë mollët dhe prerë në wedges; zhvishem dhe fshij pak. Kombinoje feta molle me sheqer kafe, 1 lugë çaji të pakët kanelle dhe 4 lugë gjalpë të shkrirë. Organizoni përzierjen e mollës në pjekjen e përgatitur.
3. Kombinoje miellin, kripën, pluhurin e pjekjes dhe 1 lugë çaji kanellë në një tas.
4. Në një tas të madh përzierës me mikser elektrik, mundi gjalpë me sheqer deri në dritë dhe me gëzof.
Beat në vezë dhe ekstrakt vanilje. Shto përzierjen e miellit me përzierjen e parë, duke alternuar me qumështin, duke rrahur vetëm derisa të përzihet. Lugë të përzier në mënyrë të barabartë mbi feta mollë; butësisht përhapur për të mbuluar.
5. Piqni për 55 deri 65 minuta, ose derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të tortës del jashtë të pastër.
6. Kthejeni tortën e nxehtë në një pjatë ose pjatë tortë dhe le të qëndrojë për rreth 5 minuta. Hiqeni enën dhe ngjitni çdo feta të frutave që kapni në tigan dhe rregulloni ato mbi tortën.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 500 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 165 mg |
| sodium | 595 mg |
| karbohidratet | 62 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 8 g |