Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell
- 3 lugë sheqer
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 vezë
- 1 deri në 1 filxhan dhome
- 1 lugë gjelle pjekje pluhur
- 1/2 filxhan sheqer
- 1 lugë gjelle kanellë
- Vaj perimesh për tiganisje
Si ta Bëni
- Në një fryer të thellë ose tigan, ngrohini disa centimetra të vajit vegjetal në 360 gradë (F).
- Në një tas të vogël, llokoçis kanellën në sheqer 1/2 filxhan dhe vendosni mënjanë.
- Përzieni miellin, kripën dhe 3 lugë sheqer në një tas.
- Llokoçis në vezë dhe 1/2 filxhan dhallë me një lugë druri. Shtoni më shumë dhallë, ngadalë, derisa përzierja të ketë qëndrueshmërinë e një skuqje shumë të trashë të tortave.
- Llokoçis në pluhur pjekjeje.
- Duke përdorur 2 teaspoons (ose një lugë të vogël cookie), lugë çaji një lugë gjelle të qëlluar dhe me kujdes të bjerë atë në vaj, duke përdorur lugë e dytë për të ndihmuar hall brumë off e parë. Përsëriteni me disa teaspoons më shumë, por mos mbipopë donuts ose ata do të rrinë së bashku.
- Cook donuts, duke u kthyer herë pas here, deri në ngjyrë kafe të artë në të gjitha anët.
- Hiqni duhanin nga vaji me një lugë me slotted, dhe derdhni shkurtimisht në peshqir letre.
- Roll donuts në sheqer kanellë, ndërsa ende e nxehtë.
- Cook pjesën tjetër të donuts në batches.
- Donuts janë shërbyer mirë ngrohtë, dhe mund të nxehet ose mbahen të ngrohtë në furrë.
Bën rreth 25 donuts të rrumbullakët.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 83 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 29 mg |
| sodium | 215 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |