E ëmbëlta e hollë, e dhembur e shurupit të panjeve dhe mirësia e shijshme e arra kombinohen për të bërë një salcë sallate të madhe. Përdoreni këtë recetë të salcimit të salcit të panjeve në një sallatë të gjelbër tradicionale të hedhur, ose të vishni sallatë perimesh. Faleminderit Veronica Callaghan nga Super Serenade e Tregut për ndarjen e këtij recetë të madhe të veshjes saland me ne.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan uthull sheri
- 1 lugë gjelle shurup pastër panje
- 1/3 filxhan vaj ulliri ekstra-virgjër
- 1/3 filxhan uji
- 2 lugë çaji
- qepë të grirë
- 1/8 lugë çaji piper kajsi
- 1/4 lugë çaji
- kosher kripë
- 1/4 filxhan plus1 lugë gjelle arra të copëtuara
Si ta Bëni
- Në një përpunues të ushqimit ose blender kombinoni uthull, shurup, vaj ulliri, ujë, shami, piper kajsi, kripë dhe 1 lugë gjelle e arra; procesi deri sa të qetë.
- Hedh çdo sallatë me salcë dhe shpërndaj me arra të mbetura.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 226 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 148 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |