Duke përdorur pulpë tamarind jep këto gjokse pule një shije të shijshme të ëmbël ende tangy. Ju mund t'i shërbeni këto siç është, ose fetë dhe të shërbeni në salads dhe përfundon. Nëse po kërkoni një vakt fast-flavorful, atëherë kjo është ajo.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 zemrat e pulave, lëkura e hequr
- 2 gota / 475 ml broth pule
- 1 filxhan / 240 ml lëng portokalli
- 1/2 filxhan / 120 ml vaj ulliri
- 1-2 karafil hudher, grimcuar
- 2 lugë / 30 ml paste tamarindë
- 2 lugë / 30 ml sheqer kafe
- 1 lugë çaji / 5 ml xhenxhefil pluhur
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml thyme të thata (1 lugë çaji / 5 ml trumzë të freskët)
- 1 lugë çaji / 2,5 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Vendosni pulën në një qese plastike të mbyllur. Mix përbërësit e mbetur në një tas të mesëm përzierës. Hidh gjysmën e përzierjes mbi pulën, vulosni, dhe lejoni të marinoni në frigorifer për 2-6 orë.
2. Vendi marinadën e mbetur në një tigan të vogël dhe të sjellë në një zierje. Ulja e nxehtësisë në të ulët dhe lejoj të ziej për 10 minuta, nxitje herë pas here. Pasi salcë është thickened (mantelet një mbrapa e një lugë). Hiq nga nxehtësia dhe le të ftohet në temperaturën e dhomës.
Salcë e zjarrtë (nëse kërkohet) për disa minuta të drejtë para se të shërbejnë.
2. Ngrohni skarë për ngrohje të mesme të lartë. Hiqni pulën nga qesja dhe hidhni marinadën. Vendi pule mbi djeg dhe kuzhinier për 6 minuta në anën (ose derisa temperatura e brendshme arrin në mes 165-170 gradë). Hiqeni nga nxehtësia dhe shërbejeni me kripë me salcë të ngrohur tamarind. Shërbej me anët tuaja të preferuara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1554 |
| Fat i shëndoshë | 97 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 48 g |
| kolesteroli | 418 mg |
| sodium | 1,347 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 135 g |