Kjo pulë e pjekur në skarë ka një aromë fantastike dhe aromë limoni të plotësuar me përzierjen e këndshme të fshirës. Një pulë e lezetshme me rrota të përshtatshme për çdo rast.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 3 1/2 deri 4 kg / 1,6 deri 1,8 kg pule
- 1 limon (prerë në gjysmë)
- 1 hudhër kreu (prerë në gjysmë)
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- Për Rub:
- 2 lugë çaji / 10 ml paprika e ëmbël
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 1 lugë çaji / 5 ml koriandër terren
- 1 lugë çaji / 5 ml qumësht tokë
- 1 lugë çaji / 5 ml terren xhenxhefil
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i freskët
Si ta Bëni
Ngrohni skarë për ngrohje të lartë dhe rregulloni për gatim rostison . Hiqni yndyrën e gjetur në zgavrën e pulave dhe lani tërësisht brenda dhe jashtë. Pulë thatë thatë. Rub me gjysmën e hudhër dhe pastaj me gjysmën e limon. Aplikoni disa prej rubin mbi pulë, dhe vendin e mbetur limon dhe hudhër brenda. Trusha pulën dhe furçë jashtë me vaj. Shtoni përzierjen e mbetur të fshirës . Vendi pulë mbi pështyu sigurt. Pulë pule derisa lëkura është një ngjyrë kafe e thellë e artë dhe mishi është gatuar përmes.
Rreth 1 1/4 deri 1 1/2 orë. Temperatura e brendshme e pulës duhet të jetë midis 165 dhe 170 gradë F / 75 gradë C. Transferoni pulën në një pjatë të madhe, të mbuluar dhe le të pushoni për 5-7 minuta para gdhendjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 780 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 251 mg |
| sodium | 1.016 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 81 g |