Këto gjini të Turqisë Chipotle janë të ngadalshëm të pjekur dhe të hedhur në një salcë fantastike Chipotle. Ju do të gëzoni sa të butë dhe flavorful ata janë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 2 deri në 3 kile (900 deri 1300 g) gjoksi i gjirit
- 8 karafil hudher, ndarë
- 1/3 filxhan (80 ml) shurup panje
- 2
- Chipotle chilies në salcë adobo
- 2 lugë (30 ml) vaj vegjetal
- 1 lugë gjelle (15 ml) salcë soje
Si ta Bëni
- Kombinoje shurup panje, Chipotle chilies, vaj vegjetal dhe salcë soje në një blender. Përzier deri sa të qetë.
- Gjellët e karafileve të hudhërve të punës nën lëkurën e gjirit të gjelit.
- Ngrohni djegin dhe përgatiteni për tiganisje indirekte. Vendi gjinjtë gjeldeti në pjesën e paaldhe të vuaj. Grilloni për 1 deri në 1 orë, duke u larë me salcë Chipotle çdo 15 minuta.
- Hiqni nga pjekja kur është bërë dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 637 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 216 mg |
| sodium | 2,571 mg |
| karbohidratet | 47 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 63 g |