Kjo është një nga recetat më të thjeshta të karamele për të bërë, dhe këto çokollata mbuluar pretzels të bëjë një trajtojnë ëmbël për pas shkollës rostiçeri ose dreka shkollore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 filxhanë çokollatë (12-oz) (pa qumësht)
- 1 lugë gjelle shkurtim (
- shkurtim i qumështit ose margarinë e sojeve )
- 1 pretzele qese
Si ta Bëni
- Në një tigan të vogël, sillni disa gota me ujë. Vendosni një fletë pjekjeje me pergamenë dhe vendosni mënjanë.
- Kombinoje çokollatën dhe shkurtimin në një tas të vogël të ngrohjes dhe vendosni mbi ujë të valë. (Tavaja nuk duhet të prekë ujin.) Shtypja herë pas here, nxehet derisa çokollata të shkrihet krejtësisht.
- Një në një kohë, hiqni pretzellët në çokollatë, duke përdorur një pirun për t'i rifituar ato dhe për t'i transferuar ato në një fletë pjekjeje të veshur me letër pergamene. Përsëriteni derisa të përdoret gjithë çokollata. Vendoseni fletën e pjekjes në frigorifer për 20-30 minuta, ose deri sa të vendoset çokollata.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 90 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 23 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |