Përdorimi i domate të thata të mbushura me vaj është një mënyrë e shkëlqyer për të filluar një marinadë. Nafta tashmë ka marrë shijen e domates dhe është gati ta kalojë atë në çdo gjë që ju zgjidhni për të marinuar. Kjo marinadë punon shumë mirë në shpendët dhe mishin e derrit, por mund të përdoret në peshk, perime, dhe madje edhe disa shkurtime të viçit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml domate të thata të thata (të paketuara në vaj, drenazhuar dhe copëtuar)
- 1/2 filxhan / 120 ml verë të kuqe
- 1/4 filxhan / 60 ml basil (gjethe të freskëta)
- 3 lugë / 45 ml vaj ulliri
- 2 deri 4 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë deti
Si ta Bëni
1. Vendosni të gjithë përbërësit në një procesor të ushqimit dhe përzierni deri sa të jetë e qetë. Scoop përzierje në një tas dhe të vendosur mënjanë për 20-30 minuta para se të përdorni.
2. Nëse marinohet një gjeldeti i madh, dyfishoni recetën. Zogjtë e pulave për 4-12 orë (marinoni më gjatë për shkurtime të mëdha), peshqit dhe perimet për 30 minuta, dhe viçi për 4-24 orë.
3. Konservoni përzierjen në një enë ajri të ngushtë në frigorifer, deri në 5 ditë pas përgatitjes fillestare.
Hidhni pas kësaj kohe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 735 |
| Fat i shëndoshë | 42 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 30 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,374 mg |
| karbohidratet | 64 g |
| Fibër diete | 12 g |
| proteinë | 14 g |