Monkey Talking mund të kënaqë shumicën e dëshirave tuaja të shijes së përditshme në këtë pije të vetme. Është një pije e butë ëmbëlsirë me Van Gogh Holandeze Çokollatë Vodka (për dhëmbin e ëmbël), likenën e banane (për aromën e ëmbël me shije frute) dhe Van Gogh Espresso Vodka dhe liker kafeje (për kënaqësinë e kafeinuar). Ai kujton një ndarje banane me një goditje!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons Van Gogh holandez çokollatë Vodka
- 1 ons banane liker
- Dash Van Gogh Eshtrat Vodka
- Dash liker kafeje
- 1 ons krem
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në shaker koktej dhe shtoni akull grimcuar.
- Le të qëndrojë për pesë sekonda.
- Shkundni fuqishëm për pesë sekonda.
- Silleni në xhami koktej .
Recetë mirësjellje: Van Gogh Vodka
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 139 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 11 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |