Në greqisht: πάστα ελιάς, theksoi PAH-stah el-YAHS
Ky përzierje e ullinjve, hudhrave, vajit dhe uthullës është një përhapje e mprehtë dhe e zbehtë për bukë, bukëpjekëse dhe perime, dhe meze e përsosur për të sjellë më të mirën në Ouzo ose verë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota të Kalamata-s (ose ullinjve të gjelbër)
- 3 teaspoons vaj ulliri (ekstra virgjër)
- 3 lugë çaji
- Uthull balsamic (ose verë shumë e mirë
- uthull )
- 1 deri në 2 karafil të hudhër (integruar)
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit në blender dhe përzihet për disa sekonda derisa të qetë. Pasta do të jetë pak e grimcuar.
Shërbejeni si meze me Ouzo ose verë, të shoqëruara me copa të vogla, bukë të çrregullt, bukëpjekje, dhe / ose perime të papërpunuara. Tapanade gjithashtu mund të përdoret si një erëza për peshk, ose një kripë.
Shënim: Rregulloni sasinë e uthullit për shije. Vaj ulliri klasik ka një shije të mprehtë, të kripur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 130 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 492 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |