Këto patate të skuqura pjekur janë të lehta për t'u rregulluar, dhe shumë yndyrë të ulët. Përdorni seasonings tuaj të preferuar për shije patate të skuqura, ose thjesht sasi e vogël me kripë tavolinë apo kripë deti. Përdorni erëza Creole ose Cajun ose një përzierje të kalitur me kripë.
Ju mund të hidhni shiritat e patates me pak lugë vaj ulliri ose vaj perimesh para pjekjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund të naftës nonstick llak për gatim vegjetal
- 4 deri në 5 patate të mëdha për pjekje (prerë në shirita 1/4)
- 1 ose 2 lugë përzierje erëza (zgjedhja juaj)
Si ta Bëni
- Furrë ngroh paraprakisht në 450 F.
- Spërkatni një fletë pjekjeje me llak të pangopur.
- Hidhni patate me zgjedhjen e erëza.
- Organizoni patatet në një fletë pjekjeje dhe piqni për 20 deri në 30 minuta, duke u kthyer çdo 10 minuta në mënyrë që ata të ngjiten në mënyrë të barabartë.
- Piqem deri në ngjyrë kafe dhe crispy.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 71 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 49 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |