Kjo është një salcë e hollë dhe flavorful Barbecue që punon mirë kur zbatohet në brinjë për në fund të gatimit. Mund të përdoret gjithashtu si salcë zhytjeje e shërbyer në tryezë. Shto një cayenne shtesë për të zmbrapsur nxehtësinë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2/3 copë filxhan pule
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 1/4 copë uthull musht
- 1/4 filxhan ketchup
- 5 karafil hudher
- 3 lugë
- vaj ulliri
- 3 lugë mustardë të verdhë
- 2 lugë salcë soje
- 1 lugë çaji cayenne
Si ta Bëni
1. Derdh vajin e ullirit në një tigan mbi nxehtësinë mesatare. Shto hudhër të grirë dhe të ziej deri në ngjyrë kafe të lehtë. Shto përbërës të mbetur dhe përzierje mirë. Ziej në të ulët deri sa të fillojë të trashë, rreth 15 minuta. Lejo të qetësohem.
2. Ruajeni në një enë hermetike në frigorifer deri në dy javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 31 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 104 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |