Patate irlandeze dashuri dhe ka receta të shumta duke përdorur ato. Champ, si colcannon, është një tjetër mënyrë për të përdorur patate të freskëta ose të mbetura dhe kjo recetë e kampionit irlandez tregon sa e lehtë është të bëhet nga e para.
Kjo është një pjatë e madhe anësore që mund të shërbehet vetëm ose si do të bësh me flluska dhe kërcitje - hap një vezë të skuqur në krye.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 22 ounces / 675 g patate (luleshtrydhe Idahos ose russets, peeled dhe quartered)
- 1 filxhan qepë të gjelbër
- 2 ounces / 55 g gjalpi i kripur
- 2 deri 3 ounces / 50 deri 75 ml qumësht
- Kripë deti dhe piper i zi terren
Si ta Bëni
- Pirja e patateve në ujë të lehtë të kripur deri sa të gatuar (kur shpuar me thikë të mprehtë, patata është e butë në mes). Kjo do të marrë rreth 20 minuta në varësi të madhësisë së patateve.
- Prerë imët pjesën e bardhë të qepëve të gjelbërta dhe përafërsisht prish pjesën e gjelbër. Le menjane.
- Drain patate në një sitë. Vendosni të dyja gjalpë dhe qumësht në të njëjtën tavë dhe nxeheni butësisht derisa të shkrihet.
- Shto patate përsëri në pan dhe pure deri sa të butë dhe të butë. Kini kujdes gjatë mbi mashing si patate mund të përfundojë gluey.
- Shtoni copëtimin e copëtuar të bardhë të qepës dhe përziejeni mirë.
- Sezoni me kripë dhe piper për shije. Shërbyer me pjesën e gjelbër të qepë spërkatën në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 165 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 74 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |