Lëng mishi dhe qepët e mishit mbajnë këto steaks flavorful hamburger. Përdorni lëng mishi shtëpiak ose të konservuar në këtë pjatë të lehtë. Kjo recetë e vjela është e sigurtë për të sjellë përsëri kujtime!
Shërbyer këto steaks mrekullueshme hamburger me patate pure dhe perimet tuaja të preferuara anë ose një sallatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile me mish lehte terheqese (rreth 85% e dobet)
- 1/2 filxhan me ujë
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- 1/4 filxhan gjobë breadcrumbs thatë
- 3 qepë të mesme (me feta)
- 1 mund të lëng mish lope ose rreth 1 1/2 deri në 2 gota
- përgatitur lëng mishi ngjyrë kafe
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni viçin tokësor, ujin, kripën, piperin dhe thërrimet e bukës . Përzihet plotësisht.
- Mouldë përzierjen e viçit në 4 patties të mëdha.
- Në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare, steaks hamburger kafe në njërën anë. Turn burgers mbi dhe shtoni qepë feta; kafe lehtë.
- Shtoni lëng mishi, mbuloni tiganin dhe zvogëloni nxehtësinë në të ulët. Pirja e hamburgerit në lëng mishi për rreth 30 deri në 40 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 442 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 101 mg |
| sodium | 2,292 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 38 g |