Butternut kungull ka një shije të tillë të mrekullueshme natyrore, që është e madhe ngrënë thjesht në vetvete. Ky është një recetë shumë e thjeshtë (ende shumë e shijshme!) Butternut kungull që lejon flavors natyrore e kungull të shkëlqejë përmes. Është pak e ëmbël dhe pak e kripur. Ky recetë e lehtë për kungull butternut është vegjetarian dhe vegan, dhe ndoshta do të jetë gjithashtu i shijshëm duke përdorur kungull acorn.
Nëse e doni kungull butternut, shkoni poshtë për më shumë receta vegjetarian dhe vegan butternut kungull për t'u përpjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kungull butternut mesatar (peeled dhe copetuar)
- 3/4 filxhan supë perimesh
- 2 lugë çaji salcë soje
- 1 lugë gjelle panje shurup
Si ta Bëni
Në një supë të madhe ose në tenxhere të aksioneve, kombinoni kungull butternut me të gjithë përbërësit e tjerë.
Cover, dhe të sjellë një zierje të ngadaltë. Lejoni të gatuani për rreth 20 minuta ose derisa kungulli është i butë, nxitje para se të shërbehet.
Shërbyer mbi oriz ose një kokërr të tërë, nëse dëshironi. Ky kungull ëmbël dhe i kripur është gjithashtu i shijshëm në vetvete.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 34 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 293 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |