Kjo sallatë kungull i kuq i mbuluar përfshin shumë nenexhik dhe limon, së bashku me një rreshqirë me vaj ulliri. Përbërësit më të thjeshtë shkëlqejnë sallatat më të thjeshta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 kunguj të vegjël ose 3 të mesme
- 3 deri në 4 copa të nenexhikut
- 1 Lemon
- 2 lugë gjelle vaj ulliri ekstra të virgjër
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Kunguj i pastër i kungujve dhe i rregulloni ato të thata. Trim dhe fetë dhe thinly dhe në mënyrë të barabartë të jetë e mundur (një mandoline është i dobishëm këtu, por një thikë të mprehtë dhe një punë të qëndrueshme po aq mirë). Shtresat e kungujve të kunguj të njomë mbi një pjatë shërbyese.
- Merrni nenexhik lë jashtë rrjedh e tyre dhe rafte në një shtresë. Roll lë gjatësi në një formë të cigareve dhe prerë në shirita të hollë (shih hap pas hapi foto për prerjen e një byrynxhyk barishte ). Le menjane.
- Përdorni një mikroplate ose zester për të zest limon mbi kungull i njomë. Pasi të keni shumicën e zest off limon, prerë limon në gjysmë dhe shtrydh lëng mbi kungull i njomë.
- Kërcell zuchtë me vaj ulliri dhe spërkatni me kripë për shije. Lëreni të gjithë sallatën me nenexhik.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 38 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 14,186 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |