Këto frutat e shijshme të mollës bëjnë një mëngjes të shkëlqyer ose pjatë ëmbëlsirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 4 1/2 ounces miell (të gjitha me qëllim, analizohet)
- 1/4 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1 lugë çaji kripë
- 1 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/3 filxhan qumësht
- 1 vezë
- 1 filxhan mollë (copëtuar imët)
- 1/2 filxhan sheqer (confectioners, sifted)
Si ta Bëni
- Ngrohni sirtarin e ngrohjes ose furrën në 200 ° F për të mbajtur fritters ngrohtë si ju skuqura batches.
- Nxehtësia rreth 2 1/2 deri në 3 inç të naftës në një tigan të thellë ose në fryer thellë në rreth 360 F në 370 F.
- Shoshoni së bashku miellin, sheqerin, kripën dhe pluhurin e pjekjes. Shtoni qumësht dhe vezë; mundi derisa të qëlloj është e qetë. Dele në mollë të copëtuar.
- Pini me teaspoonfuls në vaj të nxehtë të nxehtë dhe skuqni për rreth 2 deri në 3 minuta, derisa fritters janë kafe të artë.
- Drain mirë në peshqir letre. Mbani të ngrohtë duke bërë grumbuj të mëvonshëm.
- Roll në sheqer sheqer ose sheqer kanellë për të shërbyer, ose të shërbejë të ngrohtë, me shurup.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Misri dhe bajonet Fritters
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 228 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 39 mg |
| sodium | 450 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |