Salcë e Verë e Bardhë është një salcë e përfunduar e bërë nga reduktimi i verës së bardhë dhe më pas zierje në një peshk bazë velouté dhe disa krem të rëndë.
Salcë e Verë e Bardhë është një shoqërim ideal për të gjitha llojet e enëve të peshkut dhe ushqim deti. Është gjithashtu baza nga e cila ndërtohen disa salca të tjera klasike - të tilla si salca e barit, salca e karkalecave ose salca veneciane.
Gjithashtu shih: Salcat e Nënës
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 peshk i kuq peshku
- 1/2 filxhan verë të thatë të thatë
- 1/2 filxhan krem të rëndë
- 1 lugë gjelle gjalpë
- Kripë (Kosher, për shije)
- Piper i bardhe (terren i fresket, per shije)
- Lëng limoni, për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të thellë, butësisht ngrohjen e kremit të rëndë vetëm nën një zierje , por mos le ta vlojë. Mbuloni dhe mbani të ngrohtë.
- Në një tigan të veçantë, piqni verën derisa të jetë zvogëluar me gjysmën.
- Shtoni velouté në verë, sillni një çiban, pastaj ngrohni më pak në një zierje dhe zvogeni për rreth 5 minuta ose derisa vëllimi total është zvogëluar me rreth një filxhan.
- Llokoçis krem të ngrohtë në velouté dhe ta sjellë atë përsëri në një zierje për vetëm një moment.
- Llokoçis në gjalpë, sezoni për shije me kripë Kosher dhe piper të bardhë dhe vetëm një dash lëng limoni. Zgjejuni nëpër gotë dhe shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 20 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 22 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |