Kjo është një fërkim i madh i të gjitha qenve. Ajo punon mirë në krahë pule të pjekur në skarë ose madje edhe gjeldeti i thellë i skuqur . Përdorni paprika hungareze, nëse mund ta gjeni, sepse ajo ka një shije shumë më të pasur, më të ëmbël. Përderisa kjo fërkim ka për qëllim të jetë me aromë, ndjehuni i lirë për të rregulluar sasinë e piperit të kajsit që i përshtatet shijes tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan / 180 ml
- paprika (hungareze nese e keni)
- 1/4 filxhan / 60 ml piper i zi (tokë e freskët)
- 1/4 filxhan / 60 ml selino kripë
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer
- 2 lugë / 30 ml qepë pluhur
- 2 lugë / 30 ml mustardë (e thatë)
- 2 lugë çaji / 10 ml piper kajsi (përdorim më pak nëse preferohet)
- 2 lugë çaji / 10 ml piper limoni
Si ta Bëni
- Mix të gjithë përbërësit së bashku në tas të mesme.
- Përdoreni menjëherë ose ruani në një enë hermetike në një vend të freskët të thatë (një dollap mund të bëni), deri në 6 muaj pas përgatitjes.
Për të përdorur, thjesht zbatohet lirisht në shpezë. Le të qëndrojë për 15-20 minuta dhe të pjek, pi duhan apo piqni sipas udhëzimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 46 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,780 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 1 g |