Vetëm një nga kababët e shijshme që janë shtylla kryesore e kuzhinës Awadhi nga Lucknow në Uttar Pradesh të Indisë Veriore. Provoni këtë kabab shkrihet në gojën tuaj me chutney Mint-Coriander.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 35.274 oz. (1 kg) qengji i grirë shumë i imët
- 1 tbsp paste xhenxhefil
- 2 tbsps paste hudhër
- 2 tbsps gjalpë
- 4 tbsps paste pa pagese
- 1/2 tsp pluhur djegës i kuq
- 1/4 tsp pluhur mace
- 4 tbsps miell grami Bengal, pak i pjekur
- Kripë për shije
- 3 tbsps vaj / ghee për të skuqur kababs
Si ta Bëni
- Shtoni të gjithë përbërësit (përveç ghee) në mish qengji dhe përzier mirë.
- Ftojmë tërë përzierjen për 1 orë.
- Hiqeni përzierjen nga frigoriferi dhe formoni në pllaka.
- Nxehtësia e ghee në një tigan të rëndë (në një flakë të mesme) dhe skuq kababs deri artë në të dy anët.
- Cool në peshqir letre. Shërbejë me chutney nenexhik koriandër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 287 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 83 mg |
| sodium | 210 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 21 g |