Kjo gojëmjaltë është arsyeja numër një për të ngrirë kumbullat kur ata janë në sezonin. Dhe kur të bëj, unë e përgjysmoj dhe e mbaj kumbullën, pastaj i prerë në wedges ose chunks dhe ngrirja e tyre me lëkurat e tyre (shih Si për të ngrirë kumbulla për detaje) - peels kishte ngjyrë të madhe dhe aromë gjellë të smoothie.
Nga rruga, kumbulla të freskëta janë krejtësisht të bukura këtu, por kumbulla të ngrira ngjallen gjërat.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1
- kumbull (pjekur i freskët ose i ngrirë, i përkulur por jo i mbuluar)
- 1/2 filxhan portokalli (ose lëng frutash të tjera)
- 1/2 filxhan kos të thjeshtë (ose 1 banane)
- 1 lugë çaji xhenxhefil (freskët integruar)
Si ta Bëni
Vendosini të gjithë përbërësit në një blender dhe rrotullohuni derisa të qetë. Le të shkojë blender aq sa duhet, kështu që përzierja është me të vërtetë e qetë - kjo është veçanërisht e rëndësishme kur përdorni kumbulla të ngrira, ju duhet t'u jepni atyre një shans për t'u nxitur nga ajo brisk!
Hidhni në një gotë dhe kënaquni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 195 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 16 mg |
| sodium | 57 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 6 g |