Mos harroni se një salcë injeksion është në thelb një marinadë dhe duhet të kalojë ca kohë me mishin për rezultatet më të mira. Ju duhet të planifikoni të përdorni këtë marinadë injeksion disa orë përpara se të filloni gatim. Kjo është e mirë me çdo lloj shpendësh, veçanërisht Turqia.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml supë pule
- 2 lugë / 30 ml gjalpë
- 1 lugë gjelle / 15 ml lëng limoni
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml hudhër pluhur
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i imët
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
- 1/4 lugë çaji / 2,5 piper i bardhë
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi për ngrohje të ulët në një tigan të vogël. Shtoni të gjitha përbërësit e mbetur përveç kripës. Përzihet mirë. Shtoni kripë deri sa përzierja të ketë një shije të lehtë, por jo të fuqishme.
- Hiqni përzierjen nga nxehtësia dhe lejoni të ftoheni për 8 minuta. Ngarkoni në injektues të mishit dhe ngadalë injekni në pika të ndryshme në zog. Mishi i gjirit me të vërtetë përfiton nga kjo përzierje.
- Ruaj çdo përzierje të mbetur për t'u përdorur si baste ndërsa pule ose gjeldeti është në skarë. Përndryshe, hidhni poshtë. Cook siç është udhëzuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 11 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 76 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |