Çfarë do t'ju nevojitet
- 2-1 / 4 gota miell
- 2 gota
- sheqer kafe, i mbushur
- 1 lugë çaji
- pluhur pjekje
- 1/2 lugë çaji
- sode buke
- 1 lugë çaji
- kripë
- 1 filxhan (shih Variacionet)
- 1/2 filxhan (1 shkop ose 8 lugë gjelle) gjalpë, në temperaturën e dhomës
- 1 filxhan qumësht
- 2 vezë të mëdha
- 1 lugë çaji ekstrakt të pastër
- 1 filxhan gjysmë lëngu (shih Variacionet)
Si ta Bëni
Furrë ngroh paraprakisht në 350 F. Linja një pan 9 x 13-inch pjekje me letër jo-shkop.
Në një tas të madh, futeni së bashku miellin, sheqer kafe, pluhur pjekje , sode buke dhe kripë derisa të kombinohen. Duke përdorur shpejtësi të ulët në një mikser elektrik, përzierje ngadalë në gjalpë badiava dhe gjalpë deri në përzierje ngjan crumbs trashë. Hiqni 1 filxhan të përzierjes së thërrmijës dhe vendosni mënjanë për t'u përdorur si kallëzues.
Për përzierjen e mbetur, shtoni qumësht, vezë dhe.
Përzier me shpejtësi të ulët, vetëm deri në kombinim. Pastaj rrisni shpejtësinë e mikserit në mes dhe mundeni për 3 minuta. Hidhni në gatim të përgatitur pan dhe të butë në një thellësi të barabartë. Sasi e vogël me dhe të lartë me të rezervuara misri gruri përzierje misri. Prekni butësisht në kundërsulm për të vendosur toppings.
Piquni 40 deri 45 minuta derisa një kruese dhëmbësh futur në qendër të dalë e pastër. Ftoheni në temperaturën e dhomës përpara prerjes.
Rendimenti: 24 deri në 36 servings, varësisht nga madhësia e prerë.
Variacionet: Përdorni të gjithë gjalpin e butë badiava, të gjitha të zymtë ose një përzierje e të dyjave. Ju mund të copëtoni një filxhan shtesë prej 1/2 filxhanë çokollatë në çajin e tortës para se të filloni të shijoni më shumë grusht çokollate.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 163 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 125 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |