Çfarë do t'ju nevojitet
- Për tortën:
- 2 gota miell me qëllim
- 1 1/2 gota sheqer
- 1 1/2 lugë çaji
- sode buke
- 1 lugë gjelle pluhur kakao
- 1 lugë çaji
- kanellë
- 1 lugë çaji
- kripë
- 1 lugë çaji
- arrëmyshk
- 1 lugë çaji
- allspice
- 1/2 filxhan vaj perimesh
- 1 filxhan
- applesauce
- 2 vezë të mëdha (në temperaturë dhome, rrahur lehtë)
- Për kremtimin:
- 8 ounces
- krem djathi (në temperaturën e dhomës)
- 1 lugë çaji
- ekstrakt vanilje
- 2 1/2 filxhan sheqer
- 1 lugë gjelle lëng të freskët (ose limon)
- Opsionale: qumësht ose krem, sipas nevojës (shih udhëzimet)
Si ta Bëni
Hidh ujë të nxehtë mbi rrush të thatë për të mbuluar. Le të pjerrët deri sa të shëndoshet, rreth 15 minuta, pastaj kullimin tërësisht.
Ngroheni furrën në 350 gradë. Linja e një pan 9 x 13-inch me fletë metalike jo shkopore.
Cake:
Në një tas të madh, futini së bashku miellin, sheqerin, sode buke, kakao, kanellë, kripë, arrëmyshk dhe algat. Bëni një pus në qendër. Shto vaj, mollë dhe vezë të rrahur. Përzihet mirë. Dele në rrushin e plumped. Hidheni në pan dhe piqni për 30 deri në 35 minuta.
Ftoheni në temperaturën e dhomës.
krem:
Në një tas të vogël, mundi djathin e kremës derisa të qetë. Shto ekstrakt vanilje dhe sheqer të konfeksioneve. Përzihet në lëng limoni. Nëse kremtimi është shumë i trashë, shtoni vetëm qumësht ose krem të mjaftueshëm, disa pika në të njëjtën kohë, për të bërë të butë dhe të lehtë për të përhapur krem ëmbëlsirën. Kremtimi i butë në krye të tortës së ftohur. Torta frigoriferike për të paktën 1 orë për të vendosur krem ëmbëlsirën.
Receta të Sugjeruara të ngjashme
• Recipe Cake kafe me shije frute
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 141 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 31 mg |
| sodium | 123 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |