Kjo krem ëmbëlsirash është e përkryer për çokollatë pa qumësht, ose një tortë me çokollatë vegan , për të rriturit dhe fëmijët njësoj. Më pëlqen përdorimi i gjalpë natyrore të freskët me badiava (unë pëlqej aroma), por ndjehem e lirë të përdor çdo lloj gjalpë natyrore me badiava.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 8-ons krem vaske kripë soje (të tilla si Tofutti)
- 2 filxhan gjalpë badiava
- 4 sheqer sheqer
- Krijo kripë deti
- 1 lugë çaji vanilje
- 2 lugë gjelle qumësht soje (plus më shumë nëse nevojitet)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh përzierës duke përdorur një mikser elektrik dore, kremoni së bashku djathin e kremrave pa skuqje të qumështit dhe gjalpin natyror të butë deri në përzierje mirë.
- Gradualisht shtoni sheqerin e ëmbëlsirave, së pari duke rrahur me një vendosje të shpejtësisë së ulët derisa sheqeri të bashkohet. Shtoni kripën e detit, vaniljen dhe qumështin e sojeve dhe mundeni në një mjedis me shpejtësi të mesme derisa përzierja të jetë e butë dhe e butë.
- Chill në frigorifer për rreth 10 minuta para se të përdorni për të ngrirë cupcakes pa qumësht ose ëmbëlsira.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 159 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 1 mg |
| sodium | 88 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |