Një ëmbëlsirë e trashë dhe e butë puding buding me cilësi të shtuar dhe shije të rrush të thatë dhe kanellë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota qumësht të plotë
- 1 1/4 filxhan uji
- 1 filxhan oriz, kokërr të shkurtër ose të mesëm
- 2 shkopinj kanellë
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 14 oz mund të ëmbël qumështin e kondensuar
- 1/2 filxhan rrush të thatë, ngjyhet në ujë të ngrohtë për të zbutur
- 2 lugë çaji vanilje
- gjalpë për kryqëzim * opsional
Si ta Bëni
Sillni qumësht dhe ujë të plotë në një nxehtësi të ngadaltë në një tenxhere të madhe, mbi nxehtësinë mesatare / të ulët. Llokoçis në oriz, shtoni në shkopinj kanellë dhe mezi ziej, zbuluar, derisa oriz zbutet që duhet të jetë rreth 20-30 minuta. Llokoçis herë pas here. Kur orizi është i butë, hiqni shkopinj kanelle dhe përzieni qumështin e kondensuar , vaniljen, kripën dhe rrushin. Kthehu në një zierje të vogël dhe kuzhinier për një shtesë 10-15 minuta ose derisa shumica e lëngshme është zhytur dhe oriz ka një konsistencë buding-si.
Shërbyer nxehtë, në krye me një spërkasë e kanellë ose gjalpë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 678 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 52 mg |
| sodium | 213 mg |
| karbohidratet | 120 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 18 g |