Një thumba e gjalpë shton pasurinë në këtë recetë të pjekur patate dhe e bën atë të përsosur për një gjellë mëngjes, ndoshta së bashku me një frittata ose omelets. Përpiquni të zëvendësoni një barishte tjetër për trumzë, si rozmarinë, për t'i dhënë këto patate të pjekura një dimension krejtësisht të ri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund patate (të bardha ose të ëmbla ose një kombinim)
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 1 lugë gjelle vaj ulliri ekstra të virgjër
- 1 lugë çaji trumzë (e freskët, copëtuar)
- kripë për shije
- piper i zi për shije
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375˚F. Hiqni patatet dhe prerë ato në cubes me madhësi të barabartë, rreth 3/4 inç katrore.
- Ndërsa furrë është ngrohur, vendosni gjalpë në qendër të një pan të fletë dhe shkrijeni atë në furrë për 2 minuta ose derisa gjalpë është shkrirë plotësisht. Hiqeni panin nga furra.
- Në një tas, hidhni patatet me vaj ulliri dhe trumzë. Shtoni patatet në tigan, duke përdorur një shpatull për të hedhur patatet dhe veshur ato në mënyrë të barabartë me gjalpë të shkrirë. Përhapni patatet në një shtresë të barabartë dhe spërkatni me kripë dhe piper.
- Cook në 375˚F për 30 deri në 45 minuta, duke kthyer patate pas rreth 20 minuta, ose derisa patatet janë të tenderuara brenda dhe pjesa e jashtme e tyre ka filluar të ngjyhet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 113 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 4 mg |
| sodium | 48 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |