Kjo salcë flavorful Barbecue merr një dozë të shëndetshme të chilies për të ngrohur atë. Mund ta rregulloni nxehtësinë duke përdorur speca të nxehtë ose të butë. Kjo salcë është e përkryer në mish derri dhe pulë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 qepë të mëdha (copëtuar)
- 1 mund / 16 ons diced domate (në lëng)
- 6 jeshile
- chilies (seeded dhe copëtuar, të rregulluar sasinë që i përshtaten shijet tuaja)
- 3/4 filxhan paste domate
- 2 deri në 3 karafil
- hudhër (i grirë)
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 2 lugë mustardë të thatë
- 2 lugë sheqer
- 2 lugë uthull të bardhë
- kripë për shije
- piper për shije
Si ta Bëni
- Qepë hudhër dhe hudhni në vaj deri sa të butë.
- Shtoni të gjithë përbërësit e tjerë dhe çlirojeni.
- Ulja e nxehtësisë dhe zierje deri sa salcë të trashë, rreth 10 minuta.
- Llokoçis shpesh gjatë gatimit dhe shikoni për ndonjë djegie.
- Hiq salcë nga nxehtësia dhe le të ftohtë për 15 minuta.
- Derdheni salcën në përpunues ushqimor ose blender, dhe përzierje pure.
- Përdoreni menjëherë ose ruani në një enë hermetike në frigorifer deri në 5 ditë pas përgatitjes.
Shënim:
Unë rekomandoj përgatitjen e një dite përpara për të lejuar përzierjen e shijeve. Thjesht hiqeni salcën nga frigorifer dhe rifreskoni në një tigan të madh për 2-3 minuta para përdorimit. Mund të përdoret si salcë, salcë anësore ose të dyja.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 17 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 24 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |