Një vegan "bukë" recetë bukë bërë nga tofu dhe TVP. I lartë me proteina dhe aromatizua me erëza të shpezëve, kjo copë vegjetariane me recetë TVP është e përkryer për qendrën e festës tuaj të Falenderimeve , të festës apo të përditshme të vegjetarianes . Shërbyer me lëng mishi vegjetarian dhe pure patate për një vakt klasik amerikan.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë 10-ons spinaq i ngrirë, shkrirë
- 2 tbsp. vaj perimesh
- 1 qepë, copëtuar imët
- 1 kubike bajone vegjetariane
- 1 3/4 gota me ujë të valë
- 2 gota TVP (proteina me perime me textured)
- 1 kile
- butë (mëndafshi) tofu
- 1 filxhan miell gluten OSE 3/4 filxhan miell gruri te plote
- 1 tbsp. thekon ushqyese maja
- 1 1/2 lugë. kripë
- 1 tsp. pluhur hudhër
- 1 tsp.
- erëza të shpezëve
- 1/2 tsp. pluhur qepë
Si ta Bëni
- Hudhni spinaqin dhe dilni mirë.
- Nxehtësia 2 lugë vaj vegjetal në një tigan të mesëm mbi ngrohjes mesatare. Cook qepë, nxitje herë pas here, deri në transparente, rreth 5 minuta.
- Shpërndani kubin e zambakut në ujë të valë. Shtoni TVP (proteina me perime me textured) dhe le të qëndroni për rreth 10 minuta.
- Para-ngrohni furrën në 350 F.
- Pat the tofu thatë, pastaj pure. Në një tas të madh, kombinoni TVP , spinaq dhe tofu. Llokoçis në përbërësit e mbetur dhe derdhni përzierjen në një tigan të lehtë me yndyrë 8 1/2 x 4 1/2 inç. Smooth lartë dhe piqem për 45 minuta, ose deri në ngjyrë kafe në krye.
- Nëse copëza fillon të marrë shumë ngjyrë kafe në krye, mbuloni me fletë alumini. Shërbyer me lëng mishi vegjetarian.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 649 |
| Fat i shëndoshë | 64 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 44 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 804 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 9 g |