Curry lë hua një ndikim indian në këtë recetë malajziane të detit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 karkaleca tigër paund, të freskëta ose të ngrira
- 1 filxhan vaj, për të therur prawn
- 1 shkop (4 ounces) gjalpë i pakripur
- 1 fletë kerri gjethe, ose për të shijuar (secila copë ka rreth 16 gjethe)
- 1 lugë çaji verë kineze oriz ose sheri të thatë
- 1 lugë çaji sheqer i grimcuar
- 1/4 lugë çaji paste paste me hudhër, ose për shije
- 3 lugë qumësht pa kokrra të kokës
- Piper i zi, per shije
- 2 lugë çaji cilantro të freskët, për garniturë
Si ta Bëni
1. Shpëlajni prawnin nën ujë të ngrohtë dhe thani me peshqir letre. Hiq predha nga prawns, por të lënë në bishtin.
2. Nxehtësia 1 vaj filxhan në 350 gradë. Kur vaji është i nxehtë, shtoni prawns. Shkurtimisht, përgatitini prawns në vaj të nxehtë derisa ata të kthehet rozë (rreth 1 minutë). Hiqni dhe derdhni në peshqir letre.
3. Shkrini gjalpin në një wok apo tigan të rëndë mbi mesataren deri në nxehtësi të lartë. Shtoni gjethet e kerrieve.
Cook shkurtimisht, pastaj llokoçis në prawns pjekur në vaj, verë kineze oriz , sheqer, dhe paste chile.
4. Llokoçisni për rreth 2 minuta, pastaj shtoni qumështin e kokosit . Nxehtësia. Shijoni dhe spërkatni me piper i zi, nëse dëshironi. Për të shërbyer, zbukuro skumbujve të gjalpës me gjethe cilantro të copëtuara.
Çdo shërbyes përmban: Kalori 354, 2 g Karbohidrat, 19 g Proteina, 30 g Yndyrë, 237 mg Kolesterol, gjurmë Fiber, 210 mg Sodium, 210 mg Kalium.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 422 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 13 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 11 g |