Kjo bukuroshe bukuroshe e stilit Gjeorgji eshte e shijshme dhe e lehte per tu bere. Gjeorgjia është shtëpi për disa nga pjeshkë më të mirë, kështu që nuk është çudi që njerëzit nga atje gjetën një mënyrë për ta vënë atë në bukë. Mbulo këtë bukë bukuroshe me pecans dhe ne mund të jemi të sigurt që nuk do të zhgenjeheni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota sheqer (grimcuar)
- Shkurtim 1/2 filxhan
- 2 vezë
- 2 1/4 gota pjeshkë (pureed)
- 2 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1 1/2 teaspoons kanellë (tokë)
- 1 lugë çaji sode buke
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 1/2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 filxhan pecans (copëtuar, apo arra)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh përzierës, sheqer krem dhe shkurtim deri në dritë.
- Shto vezë dhe mundi mirë. Shto pure të bukuroshe dhe përbërës të thatë. Përzihet mirë.
- Llokoçis në vanilje dhe pecans copëtuar dhe deri në përzierje.
- Hidheni në dy pans me gruri të pjekur dhe të mbushur me lëng 9x5-inç. Piqni në 325 F për 55 minuta deri në 1 orë, ose derisa një kontrollues druri ose cake i futur në qendër të dalë i pastër.
- Lëreni bukën të ftohtë për 5 minuta para se të hiqni nga pan.
- Cool plotësisht në racks tela.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 179 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 22 mg |
| sodium | 166 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |