Hummus gjalpë gjalpë është një alternativë e madhe, pa tahini për hummusin e bërë me kikirikë. Gjalpë Bajame është një aromë e ëmbël, e shijshme, e pëlqyeshme për këtë meze klasike.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 shishe me kaçele, 16 oz, të drenazhuar dhe të shpëlarë
- 1/3 filxhan gjalpë bajame, plus një lugë gjelle
- 3 lugë lëng limoni
- 1/2 lugë çaji kripë (opsionale)
- 2 lugë vaj ulliri
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit në blender ose përpunues ushqimor dhe përzihet në një qëndrueshmëri të butë dhe të butë. Nëse është shumë e trashë, shtoni 1 lugë çaji me ujë të ngrohtë ose me lëng qukapik në një kohë dhe përzierni deri në konsistencën e dëshiruar.Shërbyer humus me gjalpë bajame me bukë pite, krisur, ose perime të freskëta si karrota dhe selino.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 185 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 16 mg |
| sodium | 186 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 6 g |