Ky recetë hummus përdor fasule të bardha në vend të qumështit tradicional. Provoni këtë për një alternativë të shijshme për hummusin me bazë chickpea.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 ½ filxhanë fasule të bardha, drenazhuar dhe shpëlarë, ose ngjyhet nëse përdoret tharë
- 1 1/2 lugë tahini
- 1 ½ lugë vaj ulliri
- 1 lugë gjelle
- lëng limoni të freskët
- 1/2 lugë çaji qimnon
- 1 1/2 karafil me hudher, i grimcuar
- 1/2 lugë çaji kripë
- ujë sipas nevojës
Si ta Bëni
- Në një blender ose përpunues të ushqimit, përzier bishtaja.
- Shtoni tahini, lëng limoni, qimnon, hudhër, vaj ulliri dhe kripë derisa përbërësit të formojnë një qëndrueshmëri të butë, ngjitëse.
- Shtoni sasi të vogla të ujit sipas nevojës deri në cilësi të dëshiruar.
- Derdhni përzierjen në një tas të madh që shërbehet. Mbuloni dhe ftohuni për një orë ose shërbeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 137 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 10 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 7 g |