Për disa hummus me disa goditje, provoni hummus jalapeno! Nëse jeni duke kërkuar ngrohje, hiqni farat, përndryshe hiqni ato për një goditje më të lehtë të filloni në festën tuaj të ardhshme ose të bashkoheni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund të garbanzo fasule / chickpeas (15 oz), drenazhuar
- 1 piper jalapeno, copëtuar, fara hequr
- 1/4 filxhan tahini
- 2 lugë hudhër
- 3 lugë
- lëng limoni
- 2 lugë vaj ulliri
- 1/4 lugë çaji
- kosher kripë
Si ta Bëni
- Në një blender ose përpunues ushqimi, fasule procesi, hudhër, piper jalapeno dhe vaj ulliri.
- Shto limon, tahini, dhe kripë dhe përzihet mirë. Hummus duhet të jetë i butë dhe i butë. Nëse është e nevojshme, shtoni 1 lugë çaji në një kohë deri në konsistencën e dëshiruar.
- Vendi në tas dhe shërbeu me veggies, bukë pita , ose patate të skuqura pita në temperaturën e dhomës. Hummus mund të ruhet edhe në frigorifer, të mbuluar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 270 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 216 mg |
| karbohidratet | 31 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 11 g |