Nëse keni pasur mendimin se kokteje moderne ishin pijet e vetme që kanë aroma interesante dhe garniturë unike, më lejoni të prezantoj Biltmore. Kjo është një martin klasik gin që palë vermut të ëmbël dhe pineapple freskëta me vetëm një aluzion të maraschino për të krijuar një pije interesante pak.
Ky recetë është përshtatur nga edicioni i vitit 1936 i Just Cocktails dhe ajo kapi syrin tim për shkak të ananasit të freskët dhe lajthit të maraschinos.
Siç ndodh shumë herë në udhëzuesit e bartending cilësisë, recetë ishte pak i paqartë në përgatitjen. Ndërsa e interpretoja, vendosa të rekomandoj që "pjesa e pineapple" të muddled për të liruar shumicën e lëng të saj të freskët, pastaj pirë tronditur për të siguruar një përzierje të balancuar mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 copë
- ananasi
- 2 ounces
- xhin
- 1-ounce
- vermut i ëmbël
- Dash i
- liker maraschino
- Garniturë: lajthia ngjyhet në maraschino
Si ta Bëni
- Thith një lajthi në liker maraschino për të paktën 2 orë (në qoftë se koha lejon 24 orë është ideale).
- Hidhni ananën në një xhami përzierëse.
- Shtoni gin, vermut dhe maraschino dhe mbushni me akull.
- Shkundni mirë .
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur.
- Shtrëngoni lajthin nga likeri dhe hidhni në xhami për një garniturë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 760 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 16 mg |
| sodium | 224 mg |
| karbohidratet | 133 g |
| Fibër diete | 15 g |
| proteinë | 12 g |