Kthejeni ato luleshtrydhe të freskëta të kapura në një byrek të ëmbël luleshtrydhe! Ky recetë përfshin një mbushje krem karamel, dhe një shell pastë dyqan-blerë për të kursyer kohë.
Shiko gjithashtu
Cake tortë luleshtrydhe raubarb
Cake Easy Shortcut Luleshtrydhe
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer
- 6 lugë miell misri
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 1/2 gota qumësht (i djegur)
- 2 vezë (pak rrahur)
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 1/2 teaspoon vanilje ekstrakt
- 1 9-inch shell pastë (pjekur)
- 2 gota luleshtrydhe (1 pintë, larë dhe i mbuluar)
- 1 filxhan krem (i rëndë, i rrahur dhe i ëmbël, ose 2 gota rrahur klasës së parë)
Si ta Bëni
- Në krye të një kazan të dyfishtë, përzierje sheqer, misër, dhe kripë; gradualisht shtoni qumësht dhe kuzhinier mbi ujë të nxehtë, nxitje vazhdimisht, deri thickened.
- Shtoni një sasi të vogël të përzierjes së nxehtë në vezët e rrahura; nxit shpejt. Kthejeni përzierjen e vezës në përzierjen e nxehtë të salcës në kazan të dyfishtë Cook, nxitje vazhdimisht, deri trashë.
- Hiq nga nxehtësia; shtoni gjalpë dhe ekstrakt vanilje. Mbuloni dhe dridhuni.
- Derdhni përzierje të ftohta në guaskë të pjekur. Organizoni luleshtrydhe përgjysmuar mbi mbushjen. Chill.
- Përhapeni me krem të ëmbël ose të rrahur para se të shërbeni. Garnizoni me manaferë më të përgjysmuar. Ruani mbetjet, të mbuluara, në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 437 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 71 mg |
| sodium | 139 mg |
| karbohidratet | 55 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 7 g |