Një përzierje e thjeshtë e erëzave të paprikës, qimnonës, koriandrit dhe shafranit është një fërkim i madh për cod. Kjo recetë krijon një gjellë të ulët të peshkut që është e përkryer për familjet e zëna, sepse mund të jetë gati në më pak se 30 minuta.
Ndërsa receta është e shkruar për cod të vërtetë (ose cod Pacific), rub mund të punojnë ose pothuajse çdo peshk të butë-provë të bardhë. Zgjedhjet e mira përfshijnë portokalli ose tilapia. Këto janë themeli i përsosur për erëzat dhe nëse nuk është mjaft i djegur për ju, shtoni një majë piper piper me kajsi në përzierje.
Peshku mund të broiled, edhe pse ju mund të dëshironi të gatuaj atë në skarë. Sa kohë peshku duhet të gatuajë varet nga trashësia e saj. Si rregull i përgjithshëm, lejo 10 minuta për inç.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 fileto cod (ose ndonjë peshk i butë-provë e bardhë)
- 1 lugë gjelle paprike
- 1 lugë çaji qimnon (tokë)
- 1/2 lugë çaji koriandër (tokë)
- 1/2 lugë çaji shafran i Indisë
- 1/2 limon
Si ta Bëni
- Ngroheni broilerin.
- Spërkatni një pan ose një skarë cookie me llak gatimi jo stisht .
- Në një tas të vogël, kombinoni erëza.
- Sasi e vogël fshij erëz mbi të dy anët e fileto peshku.
- Vendosni fileto në tiganin e yndyrshëm. Rridhni për 5 deri në 6 minuta, duke u kthyer një herë, derisa peshku të merret lehtë me një pirun.
- Shtrydheni lëngun e gjysmë limoni mbi peshkun e gatuar.
Shërbyer Sugjerime
Ky është një gjellë aq e lehtë dhe e thjeshtë sa që me të vërtetë nuk mund të gaboni me ndonjë pjatë anësore.
Për të krijuar një vakt të mirë-rrumbullakosur, përgatitini disa kuskus ose oriz dhe një përzgjedhje të perimeve.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 43 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 19 mg |
| sodium | 62 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 8 g |