Kjo recetë e pabesueshme e pasur dhe e shijshme e pjatave anësore për Creamy Hash Brown Potatoes është e përkryer për të bërë për pushimet ose për çdo rast zbavitës. Është shumë e thjeshtë për të bërë, sapo të merrni të gjitha djathrat e integruar. Ajo bashkohet mirë me gjithçka, nga një proshutë pushimi deri tek pulat e pjekura në mish oxhak apo salmoni të skuqur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 11 qese shërbyese hash ngrirë patate kafe, thawed dhe drenazhuar
- 1 qepë, të dyshuar
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1/2 tsp. piper
- 1/2 lb Gruyere djathë, i integruar
- 1/2 lb. djathë Havarti, i integruar
- 5 oz. enë boursin djathë me bimë, të shkatërruara
- 2/3 filxhan gjysmë dhe gjysmë krem
Si ta Bëni
1. Ngrohni furrën në 400 gradë F.
2. Në një tas të madh, kombinoni patate, qepë, hudhër dhe piper, duke hedhur derisa të kombinohen. Tani përzierje në të gjitha djathrave.
3. Vendosni patatet në një gjellë për pjekje, pastaj derdhni gjysmën dhe gjysmën mbi të gjithë.
4. Piqni patatet, të mbuluara, për 40 minuta. Pastaj zbuloni, llokoçoni patatet, dhe piqni për 15-20 minuta më shumë, derisa të nxeheni tërësisht, me flluska, dhe kafe dhe crispy në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 354 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 80 mg |
| sodium | 370 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 23 g |