Në asnjë mënyrë nuk është e zbukuruar kjo pjatë, por gjithashtu nuk është e shtrenjtë: është zgjidhja perfekte për zbavitjen e ulët, ku ju duhet të ushqeni shumë njerëz. Çfarë është një Johnny Marzetti? Është një gjellë me viç dhe hajvan me emër të emëruar pas restorantit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 qepë të mesme, copëtuar
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 kile mish i dobët terren viçi
- 1 mund (6 ounces) paste domate
- 1 1/2 gota uji
- 2 kanaçe (4 ounces secila) kërpudha feta, të padenuara
- 1 filxhan selino copëtuar
- 1 piper zile jeshil, copëtuar
- 1 lugë çaji uthull
- Kripë dhe piper për shije
- 8 ounces copëtuar djathë çedër
- 8 ounces petë të gjerë
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpë; shtoni onions dhe hudhër dhe kuzhinier deri zbutur.
- Shto viçi terren; kuzhinier deri sa të bluzuar.
- Llokoçis në paste domate, ujë, kërpudha me lëng, selino, piper jeshil, uthull, kripë, piper dhe djathë.
- Ziejuni 15 deri në 20 minuta.
- Petë gatuaj deri sa të butë në ujë të valë të valë.
- Drain pastaj përzierje me salcë.
- Cover dhe kuzhinier ngadalë për 30 minuta më shumë, ose piqem në 350 ° për 30 deri në 45 minuta.
Dëshirë më shumë? Shikoni këto receta:
Supë me mish viçi
Viçi dhe petë Burgundy
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 568 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 151 mg |
| sodium | 523 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 46 g |