Këto panxhar turshi janë të shpejtë dhe të lehtë për t'u përgatitur, dhe nuk kërkohet konservim. Receta e bën një grumbull të vogël 6-serveri me panxhar të shpejtë.
Në vend të valëcioneve të panxharit, pjekini ato në tenxhere të ngadalshëm .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 deri 16 panxhar të vegjël
- 1/2 filxhan sheqer
- 1 1/4 filxhan uthull
- 1 lugë gjelle
- erëza tërësisht pickling
Si ta Bëni
- Lahet panxhar mirë; prerë lë rreth një inç mbi panxhar .
- Cook panxhar në ujë të valë për rreth 30 deri në 40 minuta, ose deri në tender. ftohtë; fshij lëkurat, trim, dhe fetë.
- Kombinoje sheqerin dhe uthull në një tigan të mesëm. Përgatitja e erëzave në një copëz të vogël të qumështit dhe vendoseni në një tigan. Ziej për 15 minuta; shtoni panxhar feta dhe të sjellë një çiban.
- Hidhni erëza dhe qetësoni tërësisht para se të shërbeni.
Shërben 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Balsamik dhe Brown Beet Sugar Glass
C panxhar i lëngshëm i hidhur, 4 pintë
Panxhar - Udhëzimet e ngrirjes
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 83 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 20 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |